BUDAMA ve AŞI TEKNİKLERİ...

Bu kitaplarla meyve ağaçlarında budamanın ve aşılamanın genel prensipleri ve teknikleri öğrenerek ağaçlarınızı aşılayabilecek budayabileceksiniz. 

Budama-Aşı Teknikleri Kitabı-KK-1-min.pn

Ürün yok

AŞI BİTKİSEL AMELİYATTIR...

Öğrenmeniz gereken onlarca aşı tekniğini resimli anlatımlarla sadece bu eserde bulacaksınız. Meyvecilikte aşılamanın püf noktalarını öğrenerek başarı oranı yüksek aşılamalar yapacaksınız. Adım adım aşı metotlarını meyvecilikte aşı çeşitlerini öğrenerek kendi ağaçlarınıza rahatlıkla aşılama yapabileceksiniz.

KİTAP ADI           :   Meyvecilikte Aşı Teknikleri Kitabı

ÖZELLİKLERİ      :   Fotoğraflı Anlatım, 176 Sayfa, Kuşe Kağıt, Renkli 1.Baskı

YAZAR                :   Ziraat Mühendisi - SELAHATTİN YILMAZ

BUDAMA DAL KESMEK DEĞİLDİR...

Değerli Meyveciler; Ülkemizde, meyveciliğin istenilen seviyeye gelmesi yani verimli ve kaliteli bir  üretimin gerçekleşmesi; tür, çeşit, yetiştirme tekniği, iklim, toprak, bakım ve  besleme gibi birçok değişkene bağlıdır. Bu değişkenlerden biri de bakımdır.  İnsanoğlu gibi ağaçların da düzenli bir bakıma ihtiyacı vardır. Bu bakım işleri  arasında da budama en önemli bakım işlerinden biridir. Bu kitapla budamanın  genel prensipleri, budama teknikleri ve en çok kullanılan terbiye sistemleri  hakkında bilgi paylaşımı yapılarak ülkemiz meyveciliğine katkıda bulunmak  amaçlanmıştır. 

KİTAP ADI          : Meyvecilikte Budama Teknikleri Kitabı

ÖZELLİKLERİ     : Çizimli Anlatım, 176 Sayfa, Kuşe Kağıt, Renkli 1.Baskı

YAZAR               : Ziraat Mühendisi - SELAHATTİN ŞENEL