CEVİZDEKİ VERİM VE KALİTEYİ MİSLİYLE ARTIRMANIZ ARTIK ELİNİZDE!

Mevcut bahçenizdeki verimi kısa zamanda birkaç kat daha artırmanız için bahçenizde yapacağınız bütün uygulamalarda ENTEGRE YÖNETİME geçmeniz yeterli…

Aşağıdaki fotoğraf ve afişlerde görüldüğü gibi “Ceviz Bahçesi ENTEGRE Yönetimi” yurt dışı gezilerinde bizzat yerinde görülüp incelenmiştir. Bu afişlerdeki konu başlıklarından her biri ülkemizin birçok bölgesinde uygulanmıştır. Sonuçları Ziraat Mühendisi Selahattin Şenel ile birlikte takip edilip bunlara dair muhtelif Fotoğraf, Video ve Afişlerle seri Kitapçıklar yayınlanıp çiftçimize sunulmuştur. Bu yayınlardan faydalanan çiftçilerimiz GRAFİKTE görüldüğü gibi, dekarda 270 kilo olması gereken verimi ENTEGRE Yönetimle 60 kilodan 210 kiloya kadar çıkarabilmiştir.


Fotoğrafları incelemek ve büyütmek için üzerine tıklayın.


Alttaki afiş, video ve fotoğraflardan da anlaşılacağı üzere KİTAP okuyarak DANIŞMANLIK hizmeti alan Aşılı Ceviz Bahçe sahipleri;


Gerek mevcut gerekse yeni kurulan bahçelerinde ENTEGRE Yönetimi uygulayarak kısa zamanda verimlerini MİSLİYLE artırmışlardır.
BİRÇOK UYGUMA SONUNDAKİ DENEYİMLERLE ZOR KAZANILMIŞ BİLGİLERDEN HİÇBİRİNİ ESİRGEMİYORUZ. “LÜTFEN BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN”

HATIRLATMA : BUNDAN BÖYLE GÜZ VE KIŞ SEZONUYLA, BAHAR VE YAZ SEZONLARINDA yapılacak iş ve işlemler dair uygulamalar, aylar itibariyle bu başlık altında açıklanacaktır.