Ceviz.com.tr 19 Yaşında...
Ceviz Tarım Kurucusu Selami Bayrak tarafından 2000 yılında online dünyaya açılan ve bu yıl 19.yaşını kutlayan ceviz.com.tr yenilenerek siz değerli hobicilerin, meyvecilerin ve yatırımcıların hizmetine açılmıştır.

2000 yılından bu yana hizmet veren ceviz.com.tr milyonlarca ziyaretçisiyle sektörde önemli bir online rehber olmuştur. Bundan sonra daha interaktif olacak ceviz.com.tr siz değerli ziyaretçilerimizle yine zirveyi korumaya devam edecek. Bu yıl yeniliklerle dolu olacak ceviz.com.tr yine hobicilerin, meyvecilerin ve yeni yatırımcıların rehberi olmaya devam edecek. Yeni web sitemize abone olarak yeniliklerden haberdar olmayı ihmal etmeyin. Blog sayfamızda sürekli yeni içerikler olacağını şimdiden hatırlatırız. Yeni web sitemizle ilgili taleplerinizi bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden her zaman iletebilirsiniz.

Sizlerden aldığımız güçle Yeniden Yeşeren Topraklar için çalışmaya devam edeceğiz.

İlginize çok teşekkür ederiz. Saygılarımızla.#yeniyıl #ceviz #cevizsitesi ceviz.com.tr #cevizfidanı #cevizdanışmanı #cevizuzmanı #cevizbahçesi #cevizağacı #cevizçeşitleri #cevizaşısı #cevizkitabı #selamibayrak #cevizcidede #cevizsevdası #yeniceviz