top of page
Image by Bob Brewer

"DENEYİM, EN PAHALI SERMAYEDİR"

Meyvecilikle ilgili bir çok alanda teknik eğitimler almak veya organize etmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Hem akademik hem de sahada ki deneyimli uzmanlarımızla sizleri bilgilendirmekten mutluluk duyarız. Çünkü paylaşmak büyümektir. 

CEVİZ SLİDER-2.jpg

Değerli Ceviz Yatırımcıları;

Anadolu'nun Cevize olan ilgisi, Cevizi yüzyıllardır yaprağı, kökü, odunu ve meyvesiyle her zaman ön plana çıkarmıştır. Son yıllarda bu ilginin giderek artması sevindirici olsa da sorunları da beraberinde getirmiştir. Bölge seçimleri, alt yapı hazırlıkları, fidan temini ve bakım işlemlerinde yaşanan bilgi eksiklikleri ve yanlış uygulamalar Ceviz'in sadece geleceğine değil geçmişine de balta vurmaktadır.
 
Yaşanan tüm bu olumsuzlukları yıllardır yerinde izleyerek çok önemli deneyimlere sahip olduk. Kurduğumuz ve mevcut bahçelere verdiğimiz danışmanlık hizmetlerimizle daha verimli ve sağlıklı bir üretim için emek ve zaman harcadık. İstiyoruz ki cevizin ana vatanı olan Anadolu yeniden cevizin merkezi olsun. İşte bu yüzden bütün ceviz yatırımcılarımızın yanındayız. 

Deneyimlerimizle, yeni alanlar için akıllı yatırımlar yapabilir, geçmişte yapılan bazı hataları düzelterek veriminizi arttırabilirsiniz. Kitaplarımızla ön bilgilere sahip olabilir bizlerden danışmanlık hizmeti talep edebilirsiniz.

​DANIŞMANLIK Hizmetinden sağlayacağınız GETİRİYİ bir kez daha gözden geçirin!


SELAMİ BAYRAK | Ceviz Danışmanı

P51804888a_1S (1374 x 1374).jpg

SELAMİ BAYRAK

Ceviz ve Yatırım Danışmanı | Orman Teknikeri - Yazar

+90532 496 73 23

LÜTFEN MESAİ SAATLERİ İÇİNDE ARAYINIZ

MEYVECİLİK VE CEVİZ REHBERİ

Blog sayfamızda meyvecilik ve ceviz ile ilgili önemli bilgilere ulaşabilir ve ticari yatırımlarınızı daha akıllıca ve ekonomik olarak yapabilirsiniz. Tüm sorularınız için bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

bottom of page